ŠOLSKO LETO 2016 / 2017

15.06.2017 - Valeta

161 Photos

01.06.2017 - Atletski miting SOS, Maribor

REZULTATI: Klavdi ZORKO – 1. mesto (met vortexa), Urban ARZENŠEK – 2. mesto (skok v daljino), Gregor GRIL – 4. mesto (tek na 400 m), Mauricio BILIĆ – 5. mesto (suvanje krogle), Miha HOLOBAR – 6. mesto (tek na 100 m), štafeta 4 x 100 m (Miha, Urban, Gregor, Klavdi) – 5. mesto

18 Photos

31.05.2017 - Balinarski turnir SOS, Ajdovščina

REZULTATI: Luka HOLC – 1. mesto, Eva VENIŠNIK – 2. mesto, Miha ZALOKAR – 2. mesto, Aljaž ČIŽIČ – 5. mesto, Aljoša GRABLER – 5. mesto

16 Photos

12.05.2017 - Sprejem mladih članov Rdečega križa

Mladi člani Rdečega križa so postali: Gal Hasić, Balaram Lepej, Gregor Medvešek, Elvis Mrkonjić, Tjaša Novak, Sara Rebernik Kroflič, Klara Uršej, Tilen Zupanc in Minjeta Dilji.

17 Photos

11.05.2017 - Polfinale nogometnega prvenstva, Celje

Ekipa naše šole je osvojila drugo mesto in se uvrstila na finale državnega tekmovanja.

64 Photos

05.05.2017 - Državno tekmovanje Mladi tehniki, Ljubljana

Obdelava tekstila: Kujtime Sylejmani, 2. mesto. Lego kocke: Jure Jakob, 1. mesto.

16 Photos

20.04.2017 - Področno tekmovanje nogomet, Žalec

Naša ekipa je prepričljivo osvojila 1. mesto in se uvrstila v polfinale.

3 Photos

19.04.2017 - Regijsko tekmovanje Mladi Tehniki, Muta

PPVI 1,2,3: Kristina Kaučič, 4. mesto. PPVI 4,5,6: Gregor Gril, 4. mesto. Obdelava tekstila: Kujtime Sylejmani. Obdelava papirja: Vanessa Murtezaj, 4. mesto. CiciCad: Luka Virant, 3. mesto. Obdelava lesa: Anton Kocman, 4. mesto. Lego kocke: Jure Jakob, 1. mesto. Obdelava kovin: Ardian Talaku, 1. mesto. Učenci, ki so osvojili 1. in 2. mesto so se uvrstili na državno tekmovanje.

65 Photos

13.04.2017 - Turnir v namiznem tenisu SOS, Ljubljana

REZULTATI: Klavdi ZORKO – 1. mesto, Urban ARZENŠEK – 5. mesto, Luka HOLC – 6. mesto. Mentorja: Brane RIBIČ & Anej VRHOVNIK

15 Photos

14.03.2017 - Državno tekmovanje v smučanju za OŠPP, Rogla

Rezultati: Učenke: Drečnik Lavra - 7. mesto, Učenci: Zorko Klavdij - 4. mesto, Matavšek Sandi - 5. mesto. Ekipno so osvojili 2. mesto.

19 Photos

28.02.2017 - PUST

124 Photos

16.02.2017 - Alpski miting SOS, Sv. Trije Kralji na Pohorju

REZULTATI: Veleslalom (lažji): Gregor GRIL – 2. mesto, Klavdi ZORKO – 4. mesto, Eva VENIŠNIK – 4. mesto.

18 Photos

14.02.2017 - Turnir v krpljanju SOS, Črna na Koroškem

REZULTATI: Tek na 100 m: Matej ŠOLINC – 6. mesto, Miha HOLOBAR – trak za udeležbo. Tek na 200 m: Klavdi ZORKO – 1. mesto, Urban ARZENŠEK – 2. mesto.

30 Photos

07.02.2017 - Proslava ob kulturnem prazniku

Obiskali so nas učenci OŠ Frana Roša in nam zaigrali igrico.

40 Photos

17.01.2017 - Boj med dvema, državno prvenstvo, Celje

Učenci naše šole so osvojili 4. mesto v državi. Čestitamo!!!

157 Photos

Recepti

33 Photos

14.12.2016 - Ogled prazničnega Maribora, DOM

Domski otroci so se v sredo 14.12.2016 odpravili na ogled prazničnega Maribora.Ogledali so si lepo okrašeno mesto, sprehodili se ob reki Dravi in se na Lentu ustavili pri najstarejši vinski trti na svetu, kjer jih je lepo sprejel župan Maribora in jim spregovoril par besed o zgodovini najstarejše vinske trte. Tam je tudi nastal ta posnetek.

3 Photos

03.12.2016 - Specialna olimpijada - Turnir v elementih košarke, Žalec

Fantje so osvojili 2. mesto v svoji skupini. Ekipo so sestavljali: Aljoša GRABLER, Miha ZALOKAR, Alen BERNARD, Mark KLOAR MIHAJLOVIČ in Matej ŠOLINC. Mentorja: Brane RIBIČ & Anej VRHOVNIK

21 Photos

17.10.2016 - Čiščenje učnega stanovanja, 9.r

Čistilna akcija v učnem stanovanju, potem pa seveda malica.

24 Photos

26.09.2016  - Srečanje koordinatorjev programa Ekošola, Brdo pri Kranju

Naša šola je dobila priznanje za drugi najlepši šolski vrt v posebni kategoriji.

7 Photos

22.09.2016 - Kolesarski turnir SOS, Slovenj Gradec

REZULTATI: Urban ARZENŠEK – 1. mesto (vožnja na 1000 m), Gregor GRIL – 2. mesto (vožnja na 1000 m), Aljaž ČIŽIČ – 3. mesto (vožnja na 1000 m)